מדיניות פרטיות

30.10.22

מטרת ההצהרה הזו היא לידע אתכם באיזה מידע אישי שלכם אנחנו משתמשים במהלך הגלישה שלכם, ומה אנחנו עושים איתו. נושא ההצהרה הזו היא הביקור שלכם ב WWW.MALBOSHIM.COM ומכירת הפריטים שלנו ב WWW.MALBOSHIM.COM.

WWW.MALBOSHIM.COM מתחייבת להגן על פרטיות האתר לנו ומשתמשיו. גם אנחנו קונים בעצמינו, ומבינים את החשיבות של פרטיות בגלישה באינטרנט. אנחנו לא נאסוף מידע על המשתמשים שלנו בשביל חברת צד ג' למעט כאשר אנחנו רשאים לעשות זאת כחלק מסיפוק השירות עבורכם, לדוגמא משלוח פריט אליכם או תשלום באתר, או כדי לערוך מחקר לקוחות.

מדיניות COOKIES

איסוף מידע

אנחנו לא אוספים מידע עליכם, למעט כאשר אתם מספקים לנו אותו. כאשר אתם מזנים מידע אישי שלכם ב WWW.MALBOSHIM.COM אנחנו נבקש את הסכמתכם למדיניות הזו. אם תעדיפו שלא נעביר שום מידע פרטי עליכם, נבקש שלא תמסרו לנו אותו. 

אנחנו אוספים מידע במספר דרכים:

כאשר אתם נרשמים לחשבון או מבצעים רכישה דרך WWW.MALBOSHIM.COM

כאשר אתם מבצעים רכישה באתר האינטרנט שלנו (מלבושים).

כאשר אתם יוצאים קשר עם מלבושים בטלפון, במייל או בדואר.

כשאתם נכנסים להגרלה שעוברכת מלבושים.

כשאתם ממלאים סקרים של מלבושים.

כשאתם מבקרים באתר שלנו- אנחנו משתמשים בקבצי COOKIES כדי לשפר את חוויות בגלישה באתר מלבושים וכדי לעזור לנו להבין את נתוני העסק שלנו.

אנו עשויים להשתמש במידע שאתם מספקים בצורה מצטברת (לא ניתנת לזיהוי אישי) למטרות עסקיות פנימיות, כגון הפקת סטטיסטיקות ופיתוח תוכניות שיווק. אנו עשויים לאסוף, לאחסן או לצבור מידע מסוים שאינו ניתן לזיהוי אישי הנוגע לשימוש שלך ב-www.malboshim.com, כגון מידע לגבי אילו מהדפים שלנו הם הפופולריים ביותר וניהול אתר כללי.
אנו עשויים להשתמש במידע שלכם שנאסף מהאתר כדי להתאים אישית את הביקורים החוזרים שלכם באתר.

 

שיתוף של מידע

לא נמכור את שמך, כתובתך, כתובת הדואר האלקטרוני, פרטי כרטיס האשראי או המידע האישי שלך לצד שלישי כלשהו (למעט שותפים שמהם ייתכן שקישרת לאתר שלנו) ללא רשותך המפורשת.

אנו עשויים לחשוף כל מידע, לרבות מידע אישי, שנראה לנו צורך, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, כדי לציית לכל חוק, תקנה, הליך משפטי או בקשה ממשלתית.

 

מידע רגיש ודיוק

מידע רגיש אינו מבוקש דרך אתר זה. מידע רגיש כולל נתונים הנוגעים ל: גזע או מוצא אתני; דעות פוליטיות; אמונות דתיות או אחרות דומות; בריאות פיזית או נפשית. אם אתה מספק מידע רגיש, על ידי מסירת מידע זה אתה מסכים במפורש שנשתמש בו למטרות שלשמן הוא נמסר.

אנו ננקוט בצעדים סבירים כדי ליצור תיעוד מדויק של כל מידע אישי שמסרת דרך האתר. עם זאת, איננו נושאים באחריות לאישור הדיוק המתמשך של המידע האישי שלך. אם תודיע לנו שהמידע האישי שלך אינו מדויק עוד, אנו נבצע תיקונים ככל שניתן. אם משהו מהמידע שסיפקת בהרשמה משתנה, אנא עדכן את הרשומות שלך באופן מיידי על ידי ביקור בדף "החשבון שלי" או על ידי יצירת קשר.

 

תקשורת שיווקית

ברשותך המפורשת, אנו עשויים להשתמש במידע שלך גם כדי לספר לך על המוצרים, המבצעים והמבצעים המיוחדים שלנו שעשויים לעניין אותך, בדוא"ל, בדואר או בטלפון. בפרט, אנו עשויים להסתכל על מה שהזמנת בעבר בניסיון לספר לך על מבצעים שיעניינו אותך במיוחד.

אתה תקבל מאיתנו מידע כגון ניוזלטרים רק אם תירשם לקבלת מידע זה דרך האתר שלנו, באחת מהחנויות שלנו או דרך אחת מהתקשורת שבבעלותנו, כגון חשבון מדיה חברתית מחובר, קידום הגרלת פרסים וכדומה.

כיצד אוכל לבטל את המנוי לתקשורת שיווקית?

בכל עת תוכל לבקש להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה שלנו.

לכל הלקוחות ניתנת ההזדמנות לבטל את הסכמתם לקבלת מידע נוסף שהם נותנים. עם זאת, ניתן לבטל החלטה זו בכל עת על ידי עדכון הפרופיל שלך בעמוד "החשבון שלי" או על ידי פנייה לשירות הלקוחות בכתובת malboshimservice@gmail.com

ניתן לבטל את ההצטרפות באמצעות ביקור ב"פרטיך" ב"החשבון שלי" באתר מלבושים. אתה יכול לגשת ל"החשבון שלי" לאחר ההרשמה והתחברות. אתה יכול גם ללחוץ על הקישור "בטל הרשמה" בכל הודעות דוא"ל שאנו עשויים לשלוח לך.

 

כמה זמן אנחנו שומרים על המידע שלך?

אנו שומרים את המידע האישי שלך כל עוד נדרש כדי לספק לך את השירות המוסכם או החוזה שלנו. זה יכול להשתנות בהתאם אם רכשת משהו מאתר מלבושים או אם אנו מספקים שירות לקוחות שוטף למשל. בנסיבות מסוימות, אנו עשויים להידרש לשמור את נתוני הלקוחות למטרות משפטיות, רגולטוריות או ביטוחיות. לא נשמור את נתוני הלקוחות למשך זמן רב מהנדרש. אתה יכול לבקש מאיתנו למחוק או להסיר את המידע האישי שלך בנסיבות מסוימות, כגון מקום שבו איננו זקוקים לו יותר או אם אתה חוזר בו מהסכמתך (כאשר רלוונטי).

 

כיצד אנו שומרים על אבטחת המידע שלך?

אנו נוקטים בצעדים כדי להבטיח שהמידע האישי שלך נשמר מאובטח וסודי ומוגן מפני אובדן, שינוי, שחיתות, גניבה או שימוש לרעה. כל עובדי מלבושים מחויבים לכבד את סודיות המידע האישי של לקוחותינו על פי חוזה.

אנו מיישמים אמצעי אבטחה שונים כדי להגן על אבטחת המידע האישי שלך, הן מקוונות והן לא מקוונות. המידע האישי שלך יישמר במתקנים הממוקמים ברחבי העולם ולא בהכרח בתוך ה-EEA. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי אבטחה באתר האינטרנט שלנו, אנא צור קשר.

 

סטטיסטיקה וניתוח אתרים

אנו עשויים לחשוף נתונים סטטיסטיים מצטברים אנונימיים לגבי מספר המבקרים באתר זה או מספר הרכישות שבוצעו. הן העוגיות והן הקוד המוטבע מספקים מידע סטטיסטי על ביקורים בדפים באתר, משך הצפייה בדפים בודדים, נתיבים שעברו מבקרים באתר, נתונים על הגדרות מסך המבקרים ומידע כללי אחר. מלבושים משתמשת ושומרת במידע מסוג זה, כמו זה המתקבל מעוגיות אחרות המשמשות באתר, כדי לסייע לה לשפר את השירותים ללקוחותיה. מידע נוסף בנוגע לאופן קבלת מידע זה והשימוש בו ניתן לקבל על ידי פנייה אלינו.

אתה תמיד יכול לעדכן או לשנות את פרטי החשבון שלך כולל הסיסמה שלך באתר שלנו על ידי כניסה לקטע "החשבון שלי" באתר האינטרנט שלנו.

אנו ממליצים בחום לא להשתמש בפונקציית זיכרון הסיסמה של הדפדפן, שכן היא תאפשר לאנשים אחרים המשתמשים במסוף שלך לגשת למידע האישי שלך.

 

צד שלישי

אנו עשויים לשמור על חברות ואנשים אחרים כדי לבצע פונקציות בשמנו ביחס למטרות המפורטות במדיניות פרטיות זו. דוגמאות כוללות סוכנויות אימות ואישור כרטיסי אשראי/חיוב, חברות ניתוח נתונים, מומחי תמיכת לקוחות וחברות אחסון אתרים. ניתן לספק לצדדים שלישיים כאלה גישה למידע האישי שלך רק באישורך המפורש, אם יש צורך לבצע את תפקידיהם, אך אינם רשאים להשתמש במידע זה לכל מטרה אחרת. צדדים שלישיים כאלה עשויים להיות ממוקמים במדינות הן בתוך ומחוץ לאזור הכלכלי האירופי ("EEA"). למרות שמדינות מחוץ ל-EEA לא ידרשו את אותה רמת הגנה על מידע אישי כמו מדינות בתוך ה-EEA, אנו תמיד דורשים מגורמי צד שלישי לדבוק באותם נהלים שאנו נוקטים בעצמנו לגבי המידע האישי שלך, לרבות מדיניות פרטיות זו.קישורים

אתר זה עשוי להכיל קישורים אל או מאתרים אחרים. אנא שים לב שאיננו אחראים לנוהלי הפרטיות של אתרים אחרים. מדיניות פרטיות זו חלה רק על המידע שאנו אוספים באתר זה. אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות של אתרים אחרים שאתה מקשר אליהם מהאתר שלנו או מבקר בדרך אחרת.העברות עסקיות

ככל שאנו ממשיכים לפתח את העסק שלנו, אנו עשויים למכור חלק מהנכסים שלנו או להימכר. בעסקאות כאלה, מידע המשתמש, לרבות מידע אישי, הוא בדרך כלל אחד מהנכסים העסקיים המועברים, ועל ידי שליחת המידע האישי שלך באתר אתה מסכים שהמידע האישי שלך עשוי להיות מועבר לצדדים כאלה בנסיבות אלה.הודעה על שינויים

אנו עשויים לשנות את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת. אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו, נפרסם כאן את המדיניות המתוקנת. מכיוון שאנו עשויים לבצע שינויים בכל עת מבלי להודיע ​​לך, אנו מציעים לך לעיין מעת לעת במדיניות פרטיות זו. לידיעתך, זכויותינו להשתמש במידע האישי שלך יתבססו על מדיניות הפרטיות החלה בזמן השימוש במידע. אם המשפט הקודם ייחשב כמפר את החוק החל, מדיניות הפרטיות שתקפה בזמן איסוף המידע האישי שלך תחול.


זכות גישה

יש לך זכות גישה למידע שמלבושים מחזיק עליך וניתן לממש את זכותך לעיון בהתאם לחוק. אתה יכול לבקש מאיתנו למחוק או להסיר את המידע האישי שלך בנסיבות מסוימות, כגון מקום שבו איננו זקוקים לו יותר או אם תבטל את הסכמתך (כאשר רלוונטי).יצירת קשר

אנו תמיד שמחים לשמוע מהלקוחות שלנו (גם אם מדובר בתלונה!). אנו תמיד אסירי תודה על כל זמן שאתה מקדיש לספק לנו את הידע הדרוש לנו כדי להבטיח שלקוחותינו יהיו מרוצים לחלוטין - אנו רוצים שתחזור לאתר ותמליץ עלינו לחברים ובני משפחתך. אם יש לך שאלות או משוב לגבי הצהרה זו, או אם תרצה שנפסיק לעבד את המידע שלך, אנא אל תהסס לפנות לחבר מצוות שירות הלקוחות שלנו באנשי קשר צוות מלבושים, שישמח לענות לך על כל שאלה.